SFP moduly

Najpredávanejšie

Dahua PFT3970 Optický modul
 
€93,60 / ks
(€78 bez DPH)
Dahua PFT3920 Optický modul
Dahua PFT3920 Optický modul
Na objednávku
PFT3920
 
€57,60 / ks
(€48 bez DPH)
Dahua PFT3960 Optický modul
 
€62,40 / ks
(€52 bez DPH)
Dahua PFT3910 Optický modul
Dahua PFT3910 Optický modul
Na objednávku
PFT3910
 
€54 / ks
(€45 bez DPH)
GBIC MM
GBIC MM
Skladom
GBIC MM
 
€18 / ks
(€15 bez DPH)
GBIC SM
GBIC SM
Na ceste
GBIC SM
 
€18 / ks
(€15 bez DPH)
6 položiek celkom

Cena

1894
11894

Značky

Zobrazených položiek: 6
Dahua PFT3910 Optický modul
€45 bez DPH
€54 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.  

PFT3910
Dahua PFT3920 Optický modul
€48 bez DPH
€57,60 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

PFT3920
Dahua PFT3960 Optický modul
€52 bez DPH
€62,40 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

PFT3960
Dahua PFT3970 Optický modul
€78 bez DPH
€93,60 / ks

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 1 Gbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

PFT3970
GBIC MM
GBIC MM
Skladom
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

GBIC MM
GBIC SM
GBIC SM
Na ceste
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

GBIC SM
Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní
Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní
Ak nie ste s výrobkom spokojný, je nefunkčný, nekompatibilný, môžete nám ho bezplatne vrátiť Zásielkovňou.
Rýchla odborná pomoc
Rýchla odborná pomoc
Neviete sa rozhodnúť alebo potrebujete poradiť pri výbere? Neváhajte nás kontaktovať.

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie