Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

VOX diaľkový ovládač pre TV

Hľadáte ovládače Vox? Ste na správnom mieste. Máme ovládače pre mnohé modely televízorov Vox. Každý ovládač, ktorý máme skladom Vám doručíme rýchlo, v prípade, že si neviete vybrať, radi Vám poradíme.

#SHOWMORE#

Originálne ovládače

Originálne ovládače Vox sú charakteristické tým, že ich vyrába ten istý výrobca, ktorý vyrobil váš televízor. Máte tak pri nich istotu, že budú kompatibilné a spoľahlivé. Originálne ovládače sú spravidla kvalitné a vydržia veľmi dlho.

Alternatívne diaľkové ovládače

Pre tých, ktorí by chceli ušetriť, sú k dispozícii alternatívne diaľkové ovládače. Ich benefitom je nízka cena, no spoľahlivosť a kvalita sú rôzne. Pri výbere alternatívnych ovládačov na TV myslite na kompatibilitu s vaším zariadením..

Materiál

Od materiálu, ktorý je na výrobu ovládača použitý sa odvíja to, koľko vám vydrží. Dobrou správou Vox ovládačov je to, že sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči pádom a inému nesprávnemu zaobchádzaniu. Najčastejšie sa používa tvrdený plast.

Vox ovládače sa delia do dvoch základných kategórií:

 • Univerzálne
 • Špecializované

Univerzálne ovládače Vox

Do tejto skupiny patria smart ovládače Vox, ktoré sú charakteristické tým, že s nimi môžete okrem televízora ovládať aj iné zariadenia. Ide napríklad o:

 • Set-top box
 • Hernú konzolu
 • DVD prehrávač
 • Domáce kino

Výhodou týchto ovládačov je najmä to, že keď máte doma viacero zariadení, nemusíte mať aj viacero ovládačov. Na všetko vám stačí len jeden.

Špecializované ovládače Vox

Ide o ovládače, ktoré sú vhodné len na určité modely televízorov značky Vox. Pri ich výbere si musíte dobre skontrolovať kompatibilitu, aby ste náhodou nekúpili Vox ovládač, ktorý nebudete môcť použiť.

Dizajn a rozmery

Dizajn a rozmery priamo ovplyvňujú to, ako sa vám zariadenie používa. Výhodou Vox ovládačov na TV je to, že väčšina má klasický čierny dizajn a kompaktné rozmery, vďaka čomu sa veľmi dobre drží. Smart modely dokonca potešia mierne futuristickým výzorom, ktorý skvele dopĺňa konferenčný stolík.

Napájanie

Napájanie diaľkových ovládačov Vox je zvyčajne vyriešené niekoľkými batériami typu AA alebo AAA batériami typu AA alebo AAA.

Ovládanie

Používanie Vox ovládačov je jednoduché, intuitívne a veľmi podobné, ako používanie ovládačov iných značiek. K dispozícii sú zvyčajne:

 • Tlačidlá hlasitosti
 • Tlačidlá určené na prepínanie medzi televíznymi kanálmi
 • Tlačidlá zapínania a vypínania
 • Tlačidlá nahrávania, pretáčania, zastavenia alebo spustenia programu
 • Doplnkové tlačidlá ( pri smart ovládači môže ísť napríklad o tlačidlá kurzora)

Najpredávanejšie

VOX RC4875 diaľkový ovládač
VOX RC4875 diaľkový ovládač
Skladom na predajni
5055
 
€12,90
(€10,80 bez DPH)
1 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Zobrazených položiek: 1
VOX RC4875 diaľkový ovládač
€10,80 bez DPH
€12,90 / ks

Diaľkový ovládač RC4875 pre televízor VOX.

5055
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz