Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

Ferguson diaľkový ovládač pre satelit

Diaľkový ovládač Ferguson je šikovným nástrojom pre ovládanie a nastavenie satelitného prijímača. Je navrhnutý tak, aby zjednodušil ovládanie aj nastavenie všetkých funkcií prijímača. Jeho výhody sú jednoduché ovládanie, intuitívne tlačidlá a vysoká odolnosť. Diaľkový ovládač Ferguson je ideálny pre každého, kto chce mať kompletnú kontrolu nad svojím satelitným prijímačom Ferguson.

#SHOWMORE#

Kompatibilita

Kompatibilita diaľkového ovládača pre satelitný prijímač Ferguson závisí od jeho modelu. Originalne diaľkové ovládače pre Ferguson sú vyrobené pre konkrétné zariadenie. Univerzálny diaľkový ovládač Ferguson je vyrobený pre rôzne prijímače a môže byť použitý na ovládanie viacerých modelov. Univerzálny diaľkový ovládač má často viac tlačidiel na ovládanie rôznych set-top-boxov a môže mať aj výberové tlačidlá pre ľahšie nastavenie.
Pre presnú kompatibilitu však treba skontrolovať manuál pre satelitný prijímač, ktorý by mal uvádzať, ktorý diaľkový ovládač je s ním kompatibilný.

Kvalita ovládača

Kvalita diaľkového ovládača Ferguson závisí od viacerých faktorov. Prvým je cena. Čím vyššia cena, tým lepšia je kvalita. Druhým je funkčnosť. Ovládač by mal byť navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil vašim potrebám. Tretím je dizajn. Čím atraktívnejší a užívateľsky príjemnejší je dizajn, tým lepšia je kvalita ovládača. Posledným je pohodlnosť. Ovládač by mal mať dobre navrhnuté tlačidlá a mala by sa v ňom nachádzať ľahko ovládateľná časť. Ak chcete kúpiť diaľkový ovládač pre Ferguson, mali by ste venovať veľkú pozornosť týmto faktorom a kúpiť si len kvalitný produkt.

Napájanie

Baterie pre dialkové ovládanie Ferguson by mali byť typu AAA alebo AA. Závisí to od konkrétneho modelu. Baterie by mali byť alkalické alebo lítiové, aby poskytli dostatočný výkon na ovládanie satelitného prijímača.

Diaľkový ovládač Ferguson je vyrobený z kvalitných materiálov a technológií, čo zaručuje jeho spolahlivosť. Bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy. Dôkazom toho je, že mnoho ľudí ho používa už roky a stále sa im darí plne využívať jeho funkcie. Diaľkový ovládač Ferguson je navyše veľmi cenovo dostupný. Predávame ho za veľmi prijateľné ceny a poskytujeme tiež záruku na to, čo predávame. To zaručuje, že zákazníci získajú produkt, ktorý je trvanlivý a spoľahlivý. Je to výrobok, ktorý môže slúžiť svojmu účelu po dlhú dobu bez akýchkoľvek problémov.

Najpredávanejšie

Ferguson RCU 500 ovládač
Ferguson Ariva RCU-500 diaľkový ovládač
Skladom na predajni
OVLFERGRCU500
 
€8,50
(€7,10 bez DPH)
Ferguson AF6318CR náhradný diaľkový ovládač
 
€10
(€8,30 bez DPH)
Ferguson HD8800 náhradný ovládač
 
€10
(€8,30 bez DPH)
Ferguson HD8900 náhradný ovládač
 
€10
(€8,30 bez DPH)
4 položiek celkom

Cena

810
1810

Značky

Zobrazených položiek: 4
Ferguson RCU 500 ovládač
€7,10 bez DPH
€8,50 / ks

Diaľkové ovládanie určené pre satelitné prijímače Ferguson Ariva.

OVLFERGRCU500
Ferguson AF6318CR náhradný diaľkový ovládač
€8,30 bez DPH
€10 / ks

Diaľkové ovládanie Ferguson AF6318CR, AF7318, AF3318. 

3441
Ferguson HD8800 náhradný ovládač
€8,30 bez DPH
€10 / ks

Ferguson náhradný diaľkový ovládačpre model HF8800HD.

6824
Ferguson HD8900 náhradný ovládač
€8,30 bez DPH
€10 / ks

Ferguson náhradný diaľkový ovládačpre model HF8900HD USB.

3432
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz