Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

VU+ diaľkový ovládač pre satelit

Diaľkový ovládač Vu+ je šikovným nástrojom pre ovládanie a nastavenie satelitného prijímača. Je navrhnutý tak, aby zjednodušil ovládanie aj nastavenie všetkých funkcií prijímača. Jeho výhody sú jednoduché ovládanie, intuitívne tlačidlá a vysoká odolnosť. Diaľkový ovládač Vu+ je ideálny pre každého, kto chce mať kompletnú kontrolu nad svojím satelitným prijímačom Vu+.

#SHOWMORE#

Kompatibilita

Kompatibilita diaľkového ovládača pre satelitný prijímač Vu+ závisí od jeho modelu. Originalne diaľkové ovládače pre Vu+ sú vyrobené pre konkrétné zariadenie. Univerzálny diaľkový ovládač Vu+ je vyrobený pre rôzne prijímače a môže byť použitý na ovládanie viacerých modelov. Univerzálny diaľkový ovládač má často viac tlačidiel na ovládanie rôznych set-top-boxov a môže mať aj výberové tlačidlá pre ľahšie nastavenie.
Pre presnú kompatibilitu však treba skontrolovať manuál pre satelitný prijímač, ktorý by mal uvádzať, ktorý diaľkový ovládač je s ním kompatibilný.

Kvalita ovládača

Kvalita diaľkového ovládača Vu+ závisí od viacerých faktorov. Prvým je cena. Čím vyššia cena, tým lepšia je kvalita. Druhým je funkčnosť. Ovládač by mal byť navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil vašim potrebám. Tretím je dizajn. Čím atraktívnejší a užívateľsky príjemnejší je dizajn, tým lepšia je kvalita ovládača. Posledným je pohodlnosť. Ovládač by mal mať dobre navrhnuté tlačidlá a mala by sa v ňom nachádzať ľahko ovládateľná časť. Ak chcete kúpiť diaľkový ovládač pre Vu+, mali by ste venovať veľkú pozornosť týmto faktorom a kúpiť si len kvalitný produkt.

Napájanie

Baterie pre dialkové ovládanie Vu+ by mali byť typu AAA alebo AA. Závisí to od konkrétneho modelu. Baterie by mali byť alkalické alebo lítiové, aby poskytli dostatočný výkon na ovládanie satelitného prijímača.

Diaľkový ovládač Vu+ je vyrobený z kvalitných materiálov a technológií, čo zaručuje jeho spolahlivosť. Bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy. Dôkazom toho je, že mnoho ľudí ho používa už roky a stále sa im darí plne využívať jeho funkcie. Diaľkový ovládač Vu+ je navyše veľmi cenovo dostupný. Predávame ho za veľmi prijateľné ceny a poskytujeme tiež záruku na to, čo predávame. To zaručuje, že zákazníci získajú produkt, ktorý je trvanlivý a spoľahlivý. Je to výrobok, ktorý môže slúžiť svojmu účelu po dlhú dobu bez akýchkoľvek problémov.

Najpredávanejšie

Diaľkový ovládač VU
VU+ UNI diaľkový ovládač T-Control
Skladom na predajni
VU UNI OVLADAC
 
€20
(€16,70 bez DPH)
VU+ Duo2 diaľkový ovládač
VU+ Duo2 diaľkový ovládač
Nie je skladom
VU DUO2 OVLADAC
 
€25
(€20,80 bez DPH)
VU+ IR300 univerzal originálny diaľkový ovládač
 
€28
(€23,30 bez DPH)
3 položiek celkom

Cena

2028
12028

Značky

Zobrazených položiek: 3
Diaľkový ovládač VU
€16,70 bez DPH
€20 / ks

Náhradný diaľkový dovládač pre satelitné prijímače VU+ .

VU UNI OVLADAC
VU+ Duo2 diaľkový ovládač
€20,80 bez DPH
€25 / ks

Náhradný diaľkový ovládač pre satelitné prijímače VU+

VU DUO2 OVLADAC
VU+ IR300 univerzal originálny diaľkový ovládač
€23,30 bez DPH
€28 / ks

Originálne diaľkové ovládanie určené pre všetky modely satelitných prijímačov VU+

3630
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz