Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

Topfield diaľkový ovládač pre satelit

Diaľkový ovládač Topfield je šikovným nástrojom pre ovládanie a nastavenie satelitného prijímača. Je navrhnutý tak, aby zjednodušil ovládanie aj nastavenie všetkých funkcií prijímača. Jeho výhody sú jednoduché ovládanie, intuitívne tlačidlá a vysoká odolnosť. Diaľkový ovládač Topfield je ideálny pre každého, kto chce mať kompletnú kontrolu nad svojím satelitným prijímačom Topfield.

#SHOWMORE#

Kompatibilita

Kompatibilita diaľkového ovládača pre satelitný prijímač Topfield závisí od jeho modelu. Originalne diaľkové ovládače pre Topfield sú vyrobené pre konkrétné zariadenie. Univerzálny diaľkový ovládač Topfield je vyrobený pre rôzne prijímače a môže byť použitý na ovládanie viacerých modelov. Univerzálny diaľkový ovládač má často viac tlačidiel na ovládanie rôznych set-top-boxov a môže mať aj výberové tlačidlá pre ľahšie nastavenie.
Pre presnú kompatibilitu však treba skontrolovať manuál pre satelitný prijímač, ktorý by mal uvádzať, ktorý diaľkový ovládač je s ním kompatibilný.

Kvalita ovládača

Kvalita diaľkového ovládača Topfield závisí od viacerých faktorov. Prvým je cena. Čím vyššia cena, tým lepšia je kvalita. Druhým je funkčnosť. Ovládač by mal byť navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil vašim potrebám. Tretím je dizajn. Čím atraktívnejší a užívateľsky príjemnejší je dizajn, tým lepšia je kvalita ovládača. Posledným je pohodlnosť. Ovládač by mal mať dobre navrhnuté tlačidlá a mala by sa v ňom nachádzať ľahko ovládateľná časť. Ak chcete kúpiť diaľkový ovládač pre Topfield, mali by ste venovať veľkú pozornosť týmto faktorom a kúpiť si len kvalitný produkt.

Napájanie

Baterie pre dialkové ovládanie Topfield by mali byť typu AAA alebo AA. Závisí to od konkrétneho modelu. Baterie by mali byť alkalické alebo lítiové, aby poskytli dostatočný výkon na ovládanie satelitného prijímača.

Diaľkový ovládač Topfield je vyrobený z kvalitných materiálov a technológií, čo zaručuje jeho spolahlivosť. Bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy. Dôkazom toho je, že mnoho ľudí ho používa už roky a stále sa im darí plne využívať jeho funkcie. Diaľkový ovládač Topfield je navyše veľmi cenovo dostupný. Predávame ho za veľmi prijateľné ceny a poskytujeme tiež záruku na to, čo predávame. To zaručuje, že zákazníci získajú produkt, ktorý je trvanlivý a spoľahlivý. Je to výrobok, ktorý môže slúžiť svojmu účelu po dlhú dobu bez akýchkoľvek problémov.

Najpredávanejšie

Topfield TFS3000RH náhradný diaľkový ovládač
€12,90 –23 %
Pôvodne: €12,90  (–23 %)
€9,90
(€8,30 bez DPH)
Topfield SBI2010 SBI2050 SBI2060 SBI2070 diaľkový ovládač
 
€10,90
(€9,10 bez DPH)
2 položiek celkom

Cena

911
1911

Značky

Zobrazených položiek: 2
Topfield TFS3000RH náhradný diaľkový ovládač
Akcia
€12,90 –23 %
€8,30 bez DPH
€9,90 / ks

Diaľkový ovládač pre satelitný prijímač Topfield.

3624
Topfield SBI2010 SBI2050 SBI2060 SBI2070 diaľkový ovládač
€9,10 bez DPH
€10,90 / ks

Diaľkový ovládač pre satelitné príjímače Topfield.

3627
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz