GBIC MM

Kód: GBIC MM
Značka: IP
€21 €17,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
12.8.2022

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Detailné informácie

Podrobný popis

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Typ technológie: SFP moduly
Typ produktu: Sieťové prvky
Výrobca: IP
Hmotnosť: 0.124

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie