Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

GBIC SM

Kód: GBIC SM
Neohodnotené
Značka: IP
€23,40 €19,50 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
23.7.2024

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN 60825-1 štandardný LC Duplex konektor.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC, 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN 60825-1 štandardný LC Duplex konektor.

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Typ technológie: SFP moduly
Typ produktu: Sieťové prvky
Výrobca: IP
Hmotnosť: 0.111

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz