Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

DI-WAY diaľkový ovládač pre satelit

Diaľkový ovládač DI-WAY je šikovným nástrojom pre ovládanie a nastavenie satelitného prijímača. Je navrhnutý tak, aby zjednodušil ovládanie aj nastavenie všetkých funkcií prijímača. Jeho výhody sú jednoduché ovládanie, intuitívne tlačidlá a vysoká odolnosť. Diaľkový ovládač DI-WAY je ideálny pre každého, kto chce mať kompletnú kontrolu nad svojím satelitným prijímačom DI-WAY.

#SHOWMORE#

Kompatibilita

Kompatibilita diaľkového ovládača pre satelitný prijímač DI-WAY závisí od jeho modelu. Originalne diaľkové ovládače pre DI-WAY sú vyrobené pre konkrétné zariadenie. Univerzálny diaľkový ovládač DI-WAY je vyrobený pre rôzne prijímače a môže byť použitý na ovládanie viacerých modelov. Univerzálny diaľkový ovládač má často viac tlačidiel na ovládanie rôznych set-top-boxov a môže mať aj výberové tlačidlá pre ľahšie nastavenie.
Pre presnú kompatibilitu však treba skontrolovať manuál pre satelitný prijímač, ktorý by mal uvádzať, ktorý diaľkový ovládač je s ním kompatibilný.

Kvalita ovládača

Kvalita diaľkového ovládača DI-WAY závisí od viacerých faktorov. Prvým je cena. Čím vyššia cena, tým lepšia je kvalita. Druhým je funkčnosť. Ovládač by mal byť navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil vašim potrebám. Tretím je dizajn. Čím atraktívnejší a užívateľsky príjemnejší je dizajn, tým lepšia je kvalita ovládača. Posledným je pohodlnosť. Ovládač by mal mať dobre navrhnuté tlačidlá a mala by sa v ňom nachádzať ľahko ovládateľná časť. Ak chcete kúpiť diaľkový ovládač pre DI-WAY, mali by ste venovať veľkú pozornosť týmto faktorom a kúpiť si len kvalitný produkt.

Napájanie

Baterie pre dialkové ovládanie DI-WAY by mali byť typu AAA alebo AA. Závisí to od konkrétneho modelu. Baterie by mali byť alkalické alebo lítiové, aby poskytli dostatočný výkon na ovládanie satelitného prijímača.

Diaľkový ovládač DI-WAY je vyrobený z kvalitných materiálov a technológií, čo zaručuje jeho spolahlivosť. Bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy. Dôkazom toho je, že mnoho ľudí ho používa už roky a stále sa im darí plne využívať jeho funkcie. Diaľkový ovládač DI-WAY je navyše veľmi cenovo dostupný. Predávame ho za veľmi prijateľné ceny a poskytujeme tiež záruku na to, čo predávame. To zaručuje, že zákazníci získajú produkt, ktorý je trvanlivý a spoľahlivý. Je to výrobok, ktorý môže slúžiť svojmu účelu po dlhú dobu bez akýchkoľvek problémov.

Najpredávanejšie

DI WAY IRD 265HD diaľkový ovládač
€13 –16 %
DI-WAY IRD-265HD diaľkový ovládač iHandy
Skladom na predajni
OVLDDIWAY265
Pôvodne: €13  (–16 %)
€10,90
(€9,10 bez DPH)
1 položiek celkom

Cena

1011
11011

Značky

Zobrazených položiek: 1
DI WAY IRD 265HD diaľkový ovládač
Akcia
€13 –16 %
€9,10 bez DPH
€10,90 / ks

Diaľkový ovládač pre satelitný prijímač DI-WAY IRD-265HD.

OVLDDIWAY265
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz