Thomson diaľkový ovládač pre TV

Hľadáte ovládače Thomson? Ste na správnom mieste. Máme ovládače pre mnohé modely televízorov Thomson. Každý ovládač, ktorý máme skladom Vám doručíme rýchlo, v prípade, že si neviete vybrať, radi Vám poradíme.

#SHOWMORE#

Originálne ovládače

Originálne ovládače Thomson sú charakteristické tým, že ich vyrába ten istý výrobca, ktorý vyrobil váš televízor. Máte tak pri nich istotu, že budú kompatibilné a spoľahlivé. Originálne ovládače sú spravidla kvalitné a vydržia veľmi dlho.

Alternatívne diaľkové ovládače

Pre tých, ktorí by chceli ušetriť, sú k dispozícii alternatívne diaľkové ovládače. Ich benefitom je nízka cena, no spoľahlivosť a kvalita sú rôzne. Pri výbere alternatívnych ovládačov na TV myslite na kompatibilitu s vaším zariadením..

Materiál

Od materiálu, ktorý je na výrobu ovládača použitý sa odvíja to, koľko vám vydrží. Dobrou správou Thomson ovládačov je to, že sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči pádom a inému nesprávnemu zaobchádzaniu. Najčastejšie sa používa tvrdený plast.

Thomson ovládače sa delia do dvoch základných kategórií:

 • Univerzálne
 • Špecializované

Univerzálne ovládače Thomson

Do tejto skupiny patria smart ovládače Thomson, ktoré sú charakteristické tým, že s nimi môžete okrem televízora ovládať aj iné zariadenia. Ide napríklad o:

 • Set-top box
 • Hernú konzolu
 • DVD prehrávač
 • Domáce kino

Výhodou týchto ovládačov je najmä to, že keď máte doma viacero zariadení, nemusíte mať aj viacero ovládačov. Na všetko vám stačí len jeden.

Špecializované ovládače Thomson

Ide o ovládače, ktoré sú vhodné len na určité modely televízorov značky Thomson. Pri ich výbere si musíte dobre skontrolovať kompatibilitu, aby ste náhodou nekúpili Thomson ovládač, ktorý nebudete môcť použiť.

Dizajn a rozmery

Dizajn a rozmery priamo ovplyvňujú to, ako sa vám zariadenie používa. Výhodou Thomson ovládačov na TV je to, že väčšina má klasický čierny dizajn a kompaktné rozmery, vďaka čomu sa veľmi dobre drží. Smart modely dokonca potešia mierne futuristickým výzorom, ktorý skvele dopĺňa konferenčný stolík.

Napájanie

Napájanie diaľkových ovládačov Thomson je zvyčajne vyriešené niekoľkými batériami typu AA alebo AAA batériami typu AA alebo AAA.

Ovládanie

Používanie Thomson ovládačov je jednoduché, intuitívne a veľmi podobné, ako používanie ovládačov iných značiek. K dispozícii sú zvyčajne:

 • Tlačidlá hlasitosti
 • Tlačidlá určené na prepínanie medzi televíznymi kanálmi
 • Tlačidlá zapínania a vypínania
 • Tlačidlá nahrávania, pretáčania, zastavenia alebo spustenia programu
 • Doplnkové tlačidlá ( pri smart ovládači môže ísť napríklad o tlačidlá kurzora)

Najpredávanejšie

Thomson L1378V diaľkový ovládač
 
€15 / ks
(€12,50 bez DPH)
1 položiek celkom

Cena

1516
11516

Značky

Zobrazených položiek: 1
Thomson L1378V diaľkový ovládač
€12,50 bez DPH
€15 / ks

Náhradný diaľkový ovladač THOMSON RC802N, RC802N YUI2, RC802N YUI1, RC802N YAI2, RC802N YLI3, RC802N YU14.

L1508V THOMSON