Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

Toshiba diaľkový ovládač pre TV

Hľadáte ovládače Toshiba? Ste na správnom mieste. Máme ovládače pre mnohé modely televízorov Toshiba. Každý ovládač, ktorý máme skladom Vám doručíme rýchlo, v prípade, že si neviete vybrať, radi Vám poradíme.

#SHOWMORE#

Originálne ovládače

Originálne ovládače Toshiba sú charakteristické tým, že ich vyrába ten istý výrobca, ktorý vyrobil váš televízor. Máte tak pri nich istotu, že budú kompatibilné a spoľahlivé. Originálne ovládače sú spravidla kvalitné a vydržia veľmi dlho.

Alternatívne diaľkové ovládače

Pre tých, ktorí by chceli ušetriť, sú k dispozícii alternatívne diaľkové ovládače. Ich benefitom je nízka cena, no spoľahlivosť a kvalita sú rôzne. Pri výbere alternatívnych ovládačov na TV myslite na kompatibilitu s vaším zariadením..

Materiál

Od materiálu, ktorý je na výrobu ovládača použitý sa odvíja to, koľko vám vydrží. Dobrou správou Toshiba ovládačov je to, že sú vyrobené z kvalitných materiálov, ktoré sú odolné voči pádom a inému nesprávnemu zaobchádzaniu. Najčastejšie sa používa tvrdený plast.

Toshiba ovládače sa delia do dvoch základných kategórií:

 • Univerzálne
 • Špecializované

Univerzálne ovládače Toshiba

Do tejto skupiny patria smart ovládače Toshiba, ktoré sú charakteristické tým, že s nimi môžete okrem televízora ovládať aj iné zariadenia. Ide napríklad o:

 • Set-top box
 • Hernú konzolu
 • DVD prehrávač
 • Domáce kino

Výhodou týchto ovládačov je najmä to, že keď máte doma viacero zariadení, nemusíte mať aj viacero ovládačov. Na všetko vám stačí len jeden.

Špecializované ovládače Toshiba

Ide o ovládače, ktoré sú vhodné len na určité modely televízorov značky Toshiba. Pri ich výbere si musíte dobre skontrolovať kompatibilitu, aby ste náhodou nekúpili Toshiba ovládač, ktorý nebudete môcť použiť.

Dizajn a rozmery

Dizajn a rozmery priamo ovplyvňujú to, ako sa vám zariadenie používa. Výhodou Toshiba ovládačov na TV je to, že väčšina má klasický čierny dizajn a kompaktné rozmery, vďaka čomu sa veľmi dobre drží. Smart modely dokonca potešia mierne futuristickým výzorom, ktorý skvele dopĺňa konferenčný stolík.

Napájanie

Napájanie diaľkových ovládačov Toshiba je zvyčajne vyriešené niekoľkými batériami typu AA alebo AAA batériami typu AA alebo AAA.

Ovládanie

Používanie Toshiba ovládačov je jednoduché, intuitívne a veľmi podobné, ako používanie ovládačov iných značiek. K dispozícii sú zvyčajne:

 • Tlačidlá hlasitosti
 • Tlačidlá určené na prepínanie medzi televíznymi kanálmi
 • Tlačidlá zapínania a vypínania
 • Tlačidlá nahrávania, pretáčania, zastavenia alebo spustenia programu
 • Doplnkové tlačidlá ( pri smart ovládači môže ísť napríklad o tlačidlá kurzora)

Najpredávanejšie

TOSHIBA CT 8046 diaľkový ovládač
 
€12,90
(€10,80 bez DPH)
Toshiba RM L1278 diaľkový ovládač
 
€15
(€12,50 bez DPH)
2 položiek celkom

Cena

1215
11215

Značky

Zobrazených položiek: 2
TOSHIBA CT 8046 diaľkový ovládač
€10,80 bez DPH
€12,90 / ks

Diaľkový ovládač CT- 8046 pre televízor TOSHIBA.

5052
Toshiba RM L1278 diaľkový ovládač
€12,50 bez DPH
€15 / ks

Univerzálny diaľkový ovládač určený k televízorom Toshiba.

4497
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz