Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

Optibox diaľkový ovládač pre satelit

Diaľkové ovládače Optibox určené k satelitným príjímačompre Skylink. Diaľkové ovládania sú vyrobené z presných výliskov kvalitného ABS plastu, vďaka čomu pôsobia skutočne prvotriedne. Ovládanie sa v ruke nešmýka, je pohodlného oblého tvaru bez zápachu, ktorým sa vyznačujú mnohé lacné náhrady. Čo je najdôležitejšie ovládače sú vyrobené priamo k zariadeniam Optibox, nie je potrebné žiadne programovanie ako u univerzálneho ovládača, stačí vložiť batérie a prepínate.

#SHOWMORE#

Diaľkový ovládač Optibox je šikovným nástrojom pre ovládanie a nastavenie satelitného prijímača. Je navrhnutý tak, aby zjednodušil ovládanie aj nastavenie všetkých funkcií prijímača. Jeho výhody sú jednoduché ovládanie, intuitívne tlačidlá a vysoká odolnosť. Diaľkový ovládač Optibox je ideálny pre každého, kto chce mať kompletnú kontrolu nad svojím satelitným prijímačom Optibox.

Kompatibilita

Kompatibilita diaľkového ovládača pre satelitný prijímač Optibox závisí od jeho modelu. Originalne diaľkové ovládače pre Optibox sú vyrobené pre konkrétné zariadenie. Univerzálny diaľkový ovládač Optibox je vyrobený pre rôzne prijímače a môže byť použitý na ovládanie viacerých modelov. Univerzálny diaľkový ovládač má často viac tlačidiel na ovládanie rôznych set-top-boxov a môže mať aj výberové tlačidlá pre ľahšie nastavenie.
Pre presnú kompatibilitu však treba skontrolovať manuál pre satelitný prijímač, ktorý by mal uvádzať, ktorý diaľkový ovládač je s ním kompatibilný.

Kvalita ovládača

Kvalita diaľkového ovládača Optibox závisí od viacerých faktorov. Prvým je cena. Čím vyššia cena, tým lepšia je kvalita. Druhým je funkčnosť. Ovládač by mal byť navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil vašim potrebám. Tretím je dizajn. Čím atraktívnejší a užívateľsky príjemnejší je dizajn, tým lepšia je kvalita ovládača. Posledným je pohodlnosť. Ovládač by mal mať dobre navrhnuté tlačidlá a mala by sa v ňom nachádzať ľahko ovládateľná časť. Ak chcete kúpiť diaľkový ovládač pre Optibox, mali by ste venovať veľkú pozornosť týmto faktorom a kúpiť si len kvalitný produkt.

Napájanie

Baterie pre dialkové ovládanie Optibox by mali byť typu AAA alebo AA. Závisí to od konkrétneho modelu. Baterie by mali byť alkalické alebo lítiové, aby poskytli dostatočný výkon na ovládanie satelitného prijímača.

Diaľkový ovládač Optibox je vyrobený z kvalitných materiálov a technológií, čo zaručuje jeho spolahlivosť. Bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy. Dôkazom toho je, že mnoho ľudí ho používa už roky a stále sa im darí plne využívať jeho funkcie. Diaľkový ovládač Optibox je navyše veľmi cenovo dostupný. Predávame ho za veľmi prijateľné ceny a poskytujeme tiež záruku na to, čo predávame. To zaručuje, že zákazníci získajú produkt, ktorý je trvanlivý a spoľahlivý. Je to výrobok, ktorý môže slúžiť svojmu účelu po dlhú dobu bez akýchkoľvek problémov.

Najpredávanejšie

Optibox Zebra SE originálny diaľkový ovládač
 
€12,90
(€10,80 bez DPH)
Optibox Zebra diaľkový ovládač
Optibox Zebra diaľkový ovládač
Skladom na predajni
3594
 
€12,90
(€10,80 bez DPH)
2 položiek celkom

Cena

1213
11213

Značky

Zobrazených položiek: 2
Optibox Zebra diaľkový ovládač
€10,80 bez DPH
€12,90 / ks

Originálny diaľkový ovládač k satelitnému prijímaču Optibox. 

3594
Optibox Zebra SE originálny diaľkový ovládač
€10,80 bez DPH
€12,90 / ks

Originálny diaľkový ovládač k satelitnému prijímaču Optibox. 

6851
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz