Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

iNeos diaľkový ovládač pre satelit

Originálne diaľkové ovládače iNEOS určené k satelitným prijímačom dodávaných pre SKYLINK. Diaľkové ovládania sú vyrobené  z presných výliskov kvalitného ABS plastu, vďaka čomu pôsobia skutočne prvotriedne. Ovládanie sa v ruke nešmýka, je pohodlného oblého tvaru bez zápachu, ktorým sa vyznačujú mnohé lacné náhrady. Čo je najdôležitejšie ovládače sú vyrobené priamo k zariadeniam Ineos, nie je potrebné žiadne programovanie ako u univerzálneho ovládača, stačí vložiť batérie a prepínate

#SHOWMORE#

Diaľkový ovládač iNeos je šikovným nástrojom pre ovládanie a nastavenie satelitného prijímača. Je navrhnutý tak, aby zjednodušil ovládanie aj nastavenie všetkých funkcií prijímača. Jeho výhody sú jednoduché ovládanie, intuitívne tlačidlá a vysoká odolnosť. Diaľkový ovládač iNeos je ideálny pre každého, kto chce mať kompletnú kontrolu nad svojím satelitným prijímačom iNeos.

 

Kompatibilita

Kompatibilita diaľkového ovládača pre satelitný prijímač iNeos závisí od jeho modelu. Originalne diaľkové ovládače pre iNeos sú vyrobené pre konkrétné zariadenie. Univerzálny diaľkový ovládač iNeos je vyrobený pre rôzne prijímače a môže byť použitý na ovládanie viacerých modelov. Univerzálny diaľkový ovládač má často viac tlačidiel na ovládanie rôznych set-top-boxov a môže mať aj výberové tlačidlá pre ľahšie nastavenie.
Pre presnú kompatibilitu však treba skontrolovať manuál pre satelitný prijímač, ktorý by mal uvádzať, ktorý diaľkový ovládač je s ním kompatibilný.

Kvalita ovládača

Kvalita diaľkového ovládača iNeos závisí od viacerých faktorov. Prvým je cena. Čím vyššia cena, tým lepšia je kvalita. Druhým je funkčnosť. Ovládač by mal byť navrhnutý tak, aby čo najlepšie slúžil vašim potrebám. Tretím je dizajn. Čím atraktívnejší a užívateľsky príjemnejší je dizajn, tým lepšia je kvalita ovládača. Posledným je pohodlnosť. Ovládač by mal mať dobre navrhnuté tlačidlá a mala by sa v ňom nachádzať ľahko ovládateľná časť. Ak chcete kúpiť diaľkový ovládač pre iNeos, mali by ste venovať veľkú pozornosť týmto faktorom a kúpiť si len kvalitný produkt.

Napájanie

Baterie pre dialkové ovládanie iNeos by mali byť typu AAA alebo AA. Závisí to od konkrétneho modelu. Baterie by mali byť alkalické alebo lítiové, aby poskytli dostatočný výkon na ovládanie satelitného prijímača.

Diaľkový ovládač iNeos je vyrobený z kvalitných materiálov a technológií, čo zaručuje jeho spolahlivosť. Bol navrhnutý tak, aby vydržal dlhé roky bez toho, aby sa vyskytli akékoľvek problémy. Dôkazom toho je, že mnoho ľudí ho používa už roky a stále sa im darí plne využívať jeho funkcie. Diaľkový ovládač iNeos je navyše veľmi cenovo dostupný. Predávame ho za veľmi prijateľné ceny a poskytujeme tiež záruku na to, čo predávame. To zaručuje, že zákazníci získajú produkt, ktorý je trvanlivý a spoľahlivý. Je to výrobok, ktorý môže slúžiť svojmu účelu po dlhú dobu bez akýchkoľvek problémov.

Najpredávanejšie

iNeeos originálny diaľkový ovládač
€12,90 –23 %
iNeos iN3 originálny diaľkový ovládač
Skladom na predajni
OVLINEOSIN3
Pôvodne: €12,90  (–23 %)
€9,90
(€8,30 bez DPH)
iNeos iN5 diaľkový ovládač
iNeos iN5 diaľkový ovládač
Skladom na predajni
OVLINEOSIN5NAHRADA
 
€11,90
(€9,90 bez DPH)
iNeos iN1 originálny diaľkový ovládač
 
€10,90
(€9,10 bez DPH)
iNeos ZX4 originálny diaľkový ovládač
iNeos ZX4 originálny diaľkový ovládač
Momentálne nedostupné
INEOS ZX4
 
€15
(€12,50 bez DPH)
4 položiek celkom

Cena

915
1915

Značky

Zobrazených položiek: 4
iNeeos originálny diaľkový ovládač
Akcia
€12,90 –23 %
€8,30 bez DPH
€9,90 / ks

Diaľkové ovládanie k satelitnému boxu iNEOS iN3.

OVLINEOSIN3
iNeos ZX4 originálny diaľkový ovládač
€12,50 bez DPH
€15 / ks

Originálne diaľkové ovládanie k satelitnému boxu iNeos.

INEOS ZX4
iNeos iN5 diaľkový ovládač
€9,90 bez DPH
€11,90 / ks

Diaľkový ovládač pre satelitné prijímače iNeos iN5 - náhradný ovládač.

OVLINEOSIN5NAHRADA
iNeos iN1 originálny diaľkový ovládač
Akcia
€9,10 bez DPH
€10,90 / ks

Originálne diaľkové ovládanie k satelitnému boxu iNEOS iN1.

OVLINEOSIN1
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz