IP1 OPTO prevodnik

Kód: IP1 OPTO
Značka: IP
€26,40 €22 bez DPH
Skladom
Môžeme doručiť do:
6.7.2022

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

Detailné informácie

Podrobný popis

Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, podporuje 10/100/1000 Mbps

Dodatočné parametre

Kategória: Switche, injektory a extendéry
Typ technológie: Switche, injektory a extendéry
Typ produktu: Sieťové prvky
Hmotnosť: 0.56

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie