Dahua PFT3920 Optický modul

Kód: PFT3920
Značka: DAHUA
€57,60 €48 bez DPH
Na objednávku

Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km.

Detailné informácie

Podrobný popis

Optický modul, LC konektor, single-mode, 100 Mbps, pracovné vlnové dľžky 1550/1310 nm, 20 km. Pre správnu funkčnosť je potrebný protikus PFT3910

Dodatočné parametre

Kategória: SFP moduly
Typ technológie: SFP moduly
Typ produktu: Sieťové prvky
Výrobca: DAHUA
Hmotnosť: 0.02

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie