Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

Seki Slim programovateľný diaľkový ovládač

Kód: SEKI SLIM
1 hodnotenie
Značka: Seki
€13 €10,80 bez DPH
Nie je skladom

Programovateľný ovládač určený pre hotely, nemocnice, seniorov, kopírovanie základných funcií z originálu.

Detailné informácie

Podrobný popis

Jednoduchý programovateľný diaľkový ovládač so šiestimi základnými funkciami, ktoré jednoducho zrkadlovo kopírujete z originálneho ovládania. Zamedzíte prístup k funciám, ktoré si neželáte používať užívateľom, napríklad vstup do MENU, reset TV alebo set-top-boxu. Má veľké prehľadné tlačidlá, aby nedochádzalo k náhodnému prepnutiu.

Učiaci sa diaľkový ovládač so 6 programovateľnými tlačidlami. Obzvlášť vhodný pre starších ľudí, deti, ako aj pre hotely a penzióny. Z vášho originálneho ovládača (TV, SAT, DVD, blu-ray prehrávač, zosilňovač, stereo, VCR, CD, Hi-Fi) jednoduchým postupom skopírujete potrebné funkcie do ovládača T-Control Small. Pred použitím je potrebné vložiť do ovládača 2x AAA batérie (nie sú súčasťou balenia).

Postup učenia diaľkového ovládača T-Control Small:

  1. Položte ovládač T-Control Small oproti originálnemu ovládaču na vzdialenosť 2 - 5 cm.
  2. Na ovládači T-Control Small stlačte súčasne na 4 sekundy tlačidlá "POWER" a "CH^". LED dióda začne blikať. Režim učenia je teraz zapnutý.
  3. Na ovládači T-Control Small stlačte tlačidlo, ktoré chcete naučiť povel z originálneho ovládača. LED dióda začne svietiť.
  4. Stlačte požadované tlačidlo originálneho ovládača, ktorého povel chcete preniesť do ovládača T-Control Small. Úspešné naučenie funkcie požadovaného tlačidla bude LED dióda signalizovať 3-krát pomalým bliknutím a zase prejde do stavu pripravenosti k ďalšiemu učeniu.
  5. Ak chcete naučiť ďalšie tlačidlá, opakujte kroky 3 a 4.
  6. Proces učenia ukončíte súčasným stlačením tlačidiel „POWER“ a „CH^“ na ovládači T-Control Small alebo sa tak stane po 10 sekundách nečinnosti. LED dióda zhasne.

Dodatočné parametre

Kategória: Hotelové diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz