Zákaznícka podpora:info@tesa-systems.sk

Philips RC276 diaľkový ovládač Magio TV + batérie zdarma

Kód: RC276_MAGIO OVLADAC
5 hodnotení
Značka: Philips
€18,90 €15,80 bez DPH
Skladom na predajni
Môžeme doručiť do:
19.6.2024

Diaľkový ovládač pre STB Motorola (čierna a strieborná), Kiss (Cisco X300T, Cisco X301T), Tatung televíznej služby Magio TV. 

Detailné informácie

Podrobný popis

Originálny diaľkový ovládač pre ovládanie všetkých prijímačov (STB) Magio TV , Motorola (čierna a strieborná), Kiss (Cisco X300T, Cisco X301T), Tatung, Irris, Kaon.

Diaľkový ovládač Philips RC276

Precízne vyhotovenie

Diaľkový ovládač je vyrobený z kvalitného ABS plastu matnej čiernej farby. Na ovládači nenájdete žiadne ostré hrany, čo zaručuje príjemné držanie v ruke. Samozrejmosťou sú presné výlisky, ktoré k sebe precízne priliehajú.

Kvalitné tlačidlá

Kvalitné kaučukové tlačidlá s dlhou životnosťou sa ľahko stláčajú. Logicky usporiadané tlačidlá s veľkým popisom sú veľmi prehľadné, vďaka čomu je ovládanie Magio boxu intuitívne. Aj v tme hmatom nájdete to správne tlačidlo.

Kvalitné tlačidlá diaľkového ovládača pre Magiobox

Univerzálne použitie

Diaľkové ovládanie Philips RC276 je určené pre všetky modely set top boxov televízie Magio. Jednoduchým nastavením môžete zmeniť protokol pre ovládanie vášho zariadenia, či už máte doma Motorolu (Arris), Kaon, Tatung, Kiss, ADB či Zenterio. Ako bonus môžete nastaviť diaľkový ovládač aj pre ovládanie základných funkcií televízora.

Univerzálne použitie diaľkového ovládača Philips RC276

Napájanie batériami AAA

Napájanie ovládača zabezpečujú 2 kusy batérií typu AAA. Ide o najbežnejší typ batérií, ktorý kúpite aj v našom obchode. Odporúčame používať alkalické batérie, ktoré dodávajú ovládaču „šťavu“ niekoľko rokov.

Nastavenie diaľkového ovládača podľa typu set top boxu

Nový ovládač je štandardne nastavený pre Magio box Motorola (čierna a strieborná). Ak máte iný typ boxu, nasledovným spôsobom si zmeníte režim komunikácie ovládača:

 • Všetky satelitné STB Magio SAT - Súčasným stlačením čierneho tlačidla „power“ a „čísla 9“ na 5 sekúnd prepneme diaľkový ovládač na zvolený protokol.
 • Kiss (Cisco X300T, Cisco X301T) - súčasným stlačením čierneho tlačidla „power“ a „čísla 7“ na 5 sekúnd prepneme diaľkový ovládač na zvolený protokol.
 • Tatung - Súčasným stlačením čierneho tlačidla „power“ a „čísla 8“ na 5 sekúnd prepneme diaľkový ovládač na zvolený protokol
 • Motorola – čierna a strieborná - súčasným stlačením čierneho tlačidla „power“ a „čísla 5“ na 5 sekúnd prepneme diaľkový ovládač na zvolený protokol.

Reset diaľkového ovládača kvôli obnoveniu pôvodných nastavení

 1. Súčasne stlačíme červené a modré tlačidlo na 3 sekundy.
 2. Po 3 sekundách nám LED dióda ostane svietiť.
 3. Zadáme resetovací kód: 990.
 4. Po zadaní resetovacieho kódu, vymaže diaľkový ovládač všetky doteraz zadané nastavenia a vráti sa do "default mode" (teraz vie ovládať len boxy Motorola).

Nastavenie diaľkového ovládača pre ovládanie TV

Univerzálny ovládač môžete nastaviť dvoma rôznymi spôsobmi. Najbežnejším a súčasne aj výrobcom najviac odporúčaným spôsobom je nastavenie podľa vyhľadaného kódu výrobcu. Zoznam kódov výrobcov nájdete v priloženom návode od diaľkového ovládača.

Automatické hľadanie kódu:

 1. Uistite sa, že je TV prijímač zapnutý.
 2. Stlačte a podržte súčasne červené a modré tlačidlo minimálne na 3 sekundy. Po 3 sekundách sa rozsvieti LED dióda. Zadajte kód 991.
 3. Po zadaní čísel 991 zadajte kód 0000 pre automatické hľadanie.
 4. Držte tlačidlo "Power" alebo "Mute" až pokým TV nezareaguje ( v prípade "Power" sa TV vypne alebo v prípade "Mute" sa vypne zvuk).
 5. Ak TV zareaguje vypnutím alebo vypnutím zvukov, uvoľnite tlačidlo "Power" alebo "Mute". Uvoľnením tlačidla potvrdíte zvolený kódový súbor pre daného výrobcu.
 6. Následne môžete vyskúšať ovládať hlasitosť TV prostredníctvom tlačidiel hlasitosti na ovládači.
 7. Ak ovládanie hlasitosti funguje, nastavovanie ukončíte potvrdením tlačidla "OK".

Dodatočné parametre

Kategória: Diaľkové ovládače
Záruka: 2 roky
Napájanie: batéria 2 x AAA
Nevypĺňajte toto pole:
JS Avatar autora Magio Box Arris VIP2262E V2 10.3.2022 22:19
Tento diaľkový ovládač používam k Magio Boxu Arris VIP2262E V2 a funguje perfektne. Vlastne som tento ovládač dostal od Telekomu s uvedeným Magio Boxom. A k tomu mám televízor Samsung, model UE43RU7402U a tento TV sa s týmto ovládačom nedá ani zapnúť ani vypnúť, aj keď sa na ňom nachádza tlačidlo na zapnutie/vypnutie TV.
A Avatar autora Magio Box Arris VIP2262E V2 11.3.2022 13:40
Dobrý deň. Túto funkciu je potrebné nastaviť individuálne podľa značky televízora, ktorý chcete ovládať. Súčasťou diaľkového ovládača je aj návod, v ktorom je presný postup aktivovania funkcie "zapnutie / vypnutie" televízora.
Grafický návrh vytvořil a nakódoval Shoptak.cz