Dahua PFS3110-8ET-96-V2 8portový PoE switch
Kód: PFS3110-8ET-96-V2
Neohodnotené
Skladom
Môžeme doručiť do:
8portový nemenežovateľný switch značky Dahua. Podpora napájania kamier pomocou PoE až na vzdialenosť 250 metrov. Maximálny výkon na 1-2 port 90 W.
Detailné informácie
Podrobný popis
Dahua switch 8x 100 Mbps + 1x Gbit + 1x SFP Gbit, podpora PoE 2.0 pre 8 portov, 8x PoE (IEEE802.3af/at/bt), port 1–2 max. 90 W, port 3-8 max. 30 W, celkovo na všetky porty max. 90 W, PoE watchdog, pracovná teplota od -30 °C do +65 °C, napájanie 48–57 V, spotreba max. 96 W, rozmery 150 x 100 x 30 mm, hmotnosť 0,54 kg.
Dodatočné parametre
Kategória: Switche, injektory a extendéry
EAN: 6923172503862
Počet portov: 8
Typ produktu: Switche || Sieťové prvky
Prostredie: Interiér
PoE budget: do 150 W
Vlastnosti: Long distance PoE 250 m || Gbit || Podpora PoE+ || Podpora PoE || Podpora PoE++ / 90 W