Dahua PFS3106-4ET-60-V2 4portový switch
Kód: PFS3106-4ET-60-V2
Neohodnotené
Skladom
Môžeme doručiť do:
Detailné informácie
Podrobný popis
Dahua switch 4x 10/100 Mbps + 1x 10/100/1000 Mbps + 1x SFP 100/1000 Mbps, port 1 podpora Hi-PoE max. 60 W, porty 2-4 PoE (IEEE802.3af, IEEE802.3at) <30 W, celkovo na všetky porty max. 60 W, PoE watchdog, Long Distance PoE, ochrana pred prepätím 4 KV, napájanie 53 VDC, pracovná teplota od -30 °C do +65 °C, hmotnosť 0,45 kg, rozmery 150 x 100 x 30 mm Switch nie je vhodný pre použitie s kamerami Avigilon.
Dodatočné parametre
Kategória: Switche, injektory a extendéry
EAN: 6923172506603
Počet portov: 4
Typ produktu: Switche || Sieťové prvky
Prostredie: Interiér
PoE budget: do 80 W