Comelit Mini 6741W video monitor 4,3"

Kód: MINI 6741W
Značka: COMELIT
€356,40 €297 bez DPH
Skladom

Videotelefón pre SBC 2vodičové zmiešané audio/video systémy značky Comelit s 4,3" displejom. Monitor sa pripája prostredníctvom Wi-Fi a umožňuje volanie na mobil s využitím mobilnej dátovej siete. Monitor umožňuje nastavenie hlasitosti a obrazu, nastavenia vyzváňacie melódie, OSD menu, napájanie zo zbernice a nechýba ani funkcia handsfree.

Detailné informácie

Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní.
Bezplatné vrátenie tovaru do 14 dní.
Ak nie ste s výrobkom spokojný, je nefunkčný, nekompatibilný, môžete nám ho do 14 dní bezplatne vrátiť cez najbližsiu pobočku Zásielkovňe.

Podrobný popis

Videomonitor Mini 6741W, handsfree, pre SBC 2vodičový zmiešaný audio/video systém, Wi-Fi pripojenie, zabudovaná Slave gateway pre volanie na mobil prostredníctvom mobilnej dátovej siete, 4,3" širokouhlý farebný display 16:9, 1x dotykové tlačidlo pre ovládanie zámku, 2x programovateľné tlačidlo, nastavenie hlasitosti a obrazu, rôzne vyzváňacie melódie, indikačné LED, kontakt prídavného zvonenia od dverí bytu, OSD menu, programovanie DIP, napájanie zo zbernice, biely, montáž na omietku (bez potreby doplnkového inšt. rámika), videomonitor má možnosť volania až na štyri telefónne čísla, rozmery 115 x 160 x 22 mm.

Dodatočné parametre

Kategória: Comelit vnútorné jednotky
Spôsob pripojenia: SBC
Typ: Video

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo registrujte.

Nevypĺňajte toto pole: