IP

Cena

3822
13822
28 položiek celkom
IP1 POE injector
€20 bez DPH
€24 / ks

Kvalitný PoE injector , podporujúci normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérom 48 V DC

IP1 POE
Barionet 50 vstupno výstupné zariadenie
€217 bez DPH
€260,40 / ks

Vstupno výstupné TCP/IP zariadenie pre RealShot Manager, NSR, I/O 2/2, pre TSS-EČV I/O 4/4 napájanie 12 VDC

BARIONET 50
GBIC MM
GBIC MM
Skladom
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC , 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

GBIC MM
GBIC SM
GBIC SM
Na ceste
€15 bez DPH
€18 / ks

Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN...

GBIC SM
IP0,3 WIFI bezdrôtový klient
€26,50 bez DPH
€31,80 / ks

Bezdrôtový klient v pásme 2.4 GHz , možnosť nastaviť ako prijímač alebo vysielač, dosah do 300m, napájanie cez micro USB port s externého napájacieho adaptéra alebo USB...

IP0-3 WIFI
IP1 HPOE injektor
€70 bez DPH
€84 / ks

Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)

IP1 HPOE
IP1 OPTO prevodnik
IP1 OPTO prevodnik
Na objednávku
€22 bez DPH
€26,40 / ks

IP1 OPTO je média konvertor umožňujúci prevod z optického na metalické vedenie a naopak.

IP1 OPTO
IP1,5 WIFI GBIT IP bezdrôtová sada
€335 bez DPH
€402 / ks

Bezdrôtová IP sada v pásme 60 GHz, prenos do 1000 Mbps, vysielač + prijímač so smerovými anténami, dosah do 1,5 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x...

IP1-5 WIFI GBIT
IP10 WIFI sada
IP10 WIFI sada
Na objednávku
€685 bez DPH
€822 / ks

Bezdrôtová IP sada v pásme 5,8 GHz , prenos do 100 Mbps, vysielač + prijímač so smerovými anténami, dosah do 10 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na...

IP10 WIFI
IP16 SWITCH POE+ 192
IP16 SWITCH POE+ 192
Na objednávku
€195 bez DPH
€234 / ks

CCTV switch 16x 10/100 Mb/s, 2x Gbit RJ-45, 2x Gbit SFP, podpora PoE+ pre 16 porty, 16x PoE+ (IEEE802.3af), celkovo na všetky porty max. 192 W, jeden port max. 30 W, podpora...

IP16 SWITCH POE- 192
IP16 SWITCH POE+ 250 GBIT
€220 bez DPH
€264 / ks

PoE switch 16x 10/100/1000 Mb/s, 2x SFP GBit, 2x GBit RJ-45, podpora PoE+ pre 16 porty, 16x PoE+ (IEEE802.3af), celkovo na všetky porty max. 250 W, jeden port max. 30 W,...

IP16 SWITCH POE- 250 GBIT
IP18 SWITCH POE 150
€168 bez DPH
€201,60 / ks

TP-Link switch 16x 10/100 Mb/s, 2x 10/100/1000 Mb/s, podpora PoE pre 16 portov, 16x PoE+ (IEEE802.3), 2x 1 GB/s port, 1x Combo SFP Gigabit, celkovo na všetky porty max. 150 W,...

IP18 SWITCH POE 150
Hore
Ďalšie produkty

Stránka 1 z 3 - 28 položiek celkom

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie