Prevodníky

Podkategória:
Produkt bol pridaný do košíka
Zobrazené 1 - 4 z celkových 4
Zoradiť 
 

IP1 POE injector

IP1 POE injector
Kvalitný PoE injector , podporujúci normu IEEE802.3af (max. 48 V, 15,4 W), s adaptérom 48VDC
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 24.00

Dahua PFT1300 PoE extender

Dahua PFT1300 PoE extender
PoE extender slúži k predĺženiu TCP / IP + PoE do vzdialenosti až 300m. Odporúča sa inštalácia v kombinácii s PFT1200.
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 39.60

IP1 OPTO prevodnik

IP1 OPTO prevodnik
Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, nepodporuje 10/100Mbps iba Gbps
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 26.40

IP1 HPOE injektor

IP1 HPOE injektor
Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 79.20
 
Zoradiť 
 
Tesa Žilina - zabezpečovacia a televízna technika / Eshop pohání Sun-shop