Zabezpečovacie systémy Kamerové systémy Switche a príslušenstvo (34 )

Switche a príslušenstvo

Produkt bol pridaný do košíka
Zobrazené 1 - 21 z celkových 34
Řadit dle 

Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch

Dahua LR2110-8ET-120 8portový ePoE switch
ePoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch umožňuje pripojiť na všetkých portoch maximálnů záťaž 120 W.
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 270.00

Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch

Dahua PFS3103-1GT1ET-60 2portový POE switch
PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i IEEE802.3at. Switch...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 118.80

Dahua PFS4207-4GT-DP 4-portový PoE switch

Dahua PFS4207-4GT-DP 4-portový PoE switch
Priemyselný switch Dahua, štyri PoE porty (z toho dva podporujú Hi-PoE napájanie max. 60 W/port), dvoma SFP portami a jedným gigabitovým portom pre uplink. L2 managovateľný switch ponúka podporu širokého...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 396.00

IP24 SWITCH SFP manažovateľný switch pre optiku

IP24 SWITCH SFP manažovateľný switch pre optiku
Switch na pripojenie komponentov pomocou optického kábla. Zariadenie obsahuje 4 porty RJ-45 poskytujúce prenosovú rýchlosť 10/100/1000 Mb. Jeden port RJ-45 slúži pre...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 694.80

LTE Router pre 4G

LTE Router pre 4G
Špičkový Wi-Fi router s podporou LTE siete. Stačí len vložiť SIM kartu a ihneď bez nastavenia využívať pripojenie k internetu s rýchlosťou až 150 Mbps.
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 129.60

Dahua PFS3005-5GT switch

Dahua PFS3005-5GT switch
Dahua switch 5x 10/100/1000 Mbps, ochrana proti blesku 4 kV, napájanie DC 5 V / 0,6 A, pracovná teplota od 0 °C do +40 °C, hmotnosť 0,17 kg, rozmery 100 × 64 × 25 mm
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 31.20

Dahua PFS3110-8P-96 8-portový PoE switch

Dahua PFS3110-8P-96 8-portový PoE switch
Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af i. Switch umožňuje pripojiť na všetkých portoch maximálnů záťaž 93W.
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 150.00

Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch

Dahua PFS4206-4P-96 4portový PoE switch
Dahua switch 3x 10/100 Mbps + 1x Gbit + 2x SFP Gbit, podpora PoE pre 4 porty, manažment, 4* PoE (IEEE802.3af/at), port 1–3 max. 30 W, port 4 max. 60 W, celkom na všetky porty max. 96 W, napájanie 100–240 V...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 156.00

Dahua PFS5424-24T portovy switch

Dahua PFS5424-24T portovy switch
Dahua switch 20x 10/100/1000BASE-T port + 4x Combo 1000BASE-T/SFP port, port konzoly, web management, kapacita switche 350Gbps, napájanie 110 - 240V, rozmery 1U 440 × 285 × 44.5 mm
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 1 076.40

Dahua PFT3910 Optický modul

Dahua PFT3910 Optický modul
Dahua optický modul s LC konektorom pre single-mode komunikáciu o prenosovej rýchlosti 100 Mbps. Dosiahnutá vzdialenosť je 20 km. 
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 49.20

Dahua S3000-16X switch

Dahua S3000-16X switch
Dahua switch pre prepojenie komponentov pomocou optického kábla + 2x Gbit Combo port.
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 516.00

IP24 Switch POE 192

IP24 Switch POE 192
Switch 24x 10/100/1000 Mbps + 4 porty SFP, max. 4 Vlan, PoE 24 portou, PoE+, manažment, L2, max 192 W, rozmery 440 × 220 × 44 mm
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 342.00

ITS PoE napájač 48V

ITS PoE napájač 48V
PoE napájač 48V/2A
Dostupnosť: Skladom na predajni
Cena: € 20.00

Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch

Dahua PFS3005-4P-58 4portový PoE switch
Switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii sú 4 porty s podporou PoE napájania s maximálnym celkovým zaťažením 58 W. Switch nepostráda funkciu flow...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 61.20

Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch

Dahua PFS4218-16ET-240 16portový PoE switch
Profesionálny switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii je 16 portov s podporou PoE a PoE+ napájania s maximálnym celkovým zaťažením 240 W. Switch...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 379.20

Dahua PFS4226-24ET-240 24portový PoE switch

Dahua PFS4226-24ET-240 24portový PoE switch
Profesionálny switch Dahua optimalizovaný pre nasadenie v oblasti bezpečnostných kamerových systémov. K dispozícii je 24 portov s podporou PoE a PoE+ napájania s maximálnym celkovým zaťažením 240 W. Switch...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 396.00

GBIC SM

GBIC SM
Gbic gigabitový, singlemode, konektor LC , 1310nm (1280 - 1340 nm), dosah do 10km, v súlade s IEEE802.3z 1000BASE-LX štandardom, SMF, 9 / 125 µm: 10km, laser triedy 1, EN 60825-1 štandardný LC Duplex...
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 24.00

IP8 SWITCH POE

IP8 SWITCH POE
Switch 8 x 10/100 Mbps, porty 1-4 s podporou PoE, max 46W
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 60.00

ITS aktívny Switch s PoE napájaním profi 8 - portov

ITS aktívny Switch s PoE napájaním profi 8 - portov
Automaticky deteguje a napája zariadenia podporujúce PoE normu 802.3af (max.15 W / port) a to na portoch 1 až 8. Port č. 9 slúži ako uplink a nepodporuje PoE. Celkový budget pre napájanie pripojených...
Dostupnosť: Skladom na predajni
Cena: € 210.00

Dahua PFS3009-8ET-96 8portový PoE switch

Dahua PFS3009-8ET-96 8portový PoE switch
Dahua switch optimalizovaný pre nasadenie v oblasti kamerových systémov. K dispozícii je 8 portov s podporou PoE a PoE+ napájanie až do maximálneho celkového zaťaženia 96 W a z funkcií nechýba napríklad flow...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 100.80

Dahua PFS3106-4P-60 switch

Dahua PFS3106-4P-60 switch
Priemyselný PoE switch od spoločnosti Dahua určený priamo pre kamerové systémy. Zariadenie podporuje na všetkých portoch normu IEEE802.3af. Switch umožňuje pripojiť na prvé dva porty zariadenia vyžadujúce...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 103.20
 
Řadit dle 
Tesa Žilina - zabezpečovacia a televízna technika / Eshop pohání Sun-shop