Prevodníky (54 )

Prevodníky - Strana 3

Produkt bol pridaný do košíka
Zobrazené 43 - 54 z celkových 54
Řadit dle 

IP1 OPTO prevodnik

IP1 OPTO prevodnik
Gigabitovy media konvertor s SFP. Nutné objednať GBIC - GBIC SM pre single-mode, GBIC MM pre multi mode, nepodporuje 10/100Mbps iba Gbps
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 34.80

IP10 WIFI sada

IP10 WIFI sada
Bezdrôtová IP sada v pásme 5,8 GHz , prenos do 100 Mbps, vysielač + prijímač so smerovými anténami, dosah do 10 km, exteriérové prevedenie, krytie IP 65, pripevnenie na tyč, 1x RJ-45 vstup, napájanie 15 V /...
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 822.00

Dahua LR1002-1EC IP+PoE over coax prijímač

Dahua LR1002-1EC IP+PoE over coax prijímač
Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul prijímača. Prevodník podporuje prenos napájania PoE aj PoE+. Prenosové vzdialenosti sa v závislosti od...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 37.20

Dahua OTC102T/R prevodník HDCVI

Dahua OTC102T/R prevodník HDCVI
Jednokanálová sada pre prenos HDCVI signálu po SM optike, FC konektor, bezkompresní realtime prenos, max prenosová vzdialenosť 20km, napájanie 12VDC, max 420mA, pracovná teplota -40° C do 75° C, hmotnosť 0,2...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 254.40

SP-016 prepäťová ochrana

SP-016 prepäťová ochrana
Prepäťová ochrana na koaxiálny kábel - 16x BNC samica na 16x BNC samica
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 154.80

AXON video 16 prepäťová ochrana

AXON video 16 prepäťová ochrana
Prepäťová ochrana pre 16 analógových video signálov v prevedení do racku, 16 x BNC 75?, nominálne napätie Un 1VDC, maximálne napätie Umax 1,5VDC, úroveň ochrany vodič-uzemnenie Up?1000V, úroveň ochrany video...
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 324.00

Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač

Dahua LR1002-1ET IP+PoE over coax vysielač
Zariadenie na prevod/prenos dát a napájania z IP systému cez koaxiálny kábel od výrobcu Dahua - modul vysielača. Prevodník podporuje prenos napájania PoE aj PoE+. Prenosové vzdialenosti sa v závislosti od...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 37.20

Dahua PFT1200 HPoE injector

Dahua PFT1200 HPoE injector
Dahu HPoE injektor malých rozmerov, podporujúce zariadenia o spotrebujú až 60 W.
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 57.60

IP1 HPOE injektor

IP1 HPOE injektor
Kvalitný hPoE injektor , podporujúci normu IEEE802.3af/ IEEE802.3at (max. 48 V, 30 W)
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 64.80

Dahua OTE103R Prijímač IP signálu

Dahua OTE103R Prijímač IP signálu
Priemyselný optický prijímač umožňujúci prenos po optickom vlákne až na vzdialenosť 20 km.
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 86.40

Dahua OTE103T Vysielač pre prenos IP signálu

Dahua OTE103T Vysielač pre prenos IP signálu
Priemyselný optický vysielač umožňujúci prenos po optickom vlákne až na vzdialenosť 20 km.
Dostupnosť: Na dopyt
Cena: € 86.40

IP over coax prevodník

IP over coax prevodník
Sada na prenos TCP/IP signálu cez koaxialny kábel. Prenosové rýchlosti do 64Mbps upload, download, maximálna vzdialenosť medzi prijímačom a vysielačom je 200m. Napájanie 12VDC,1A, dodávané so zdrojom,...
Dostupnosť: Do 24 hodin
Cena: € 248.40
 
Řadit dle 
Tesa - zabezpečovacia a televízna technika Žilina / Eshop pohání Sun-shop