Tovar bol pridaný do košíka

GBIC MM

Výrobca IP
EAN kód 6935364030209
Záruka 24 mesiacov
Dostupnosť Do 24 hodin
Stav tovaru: Nové
Cena za ks € 24.00
€ 20.00 bez DPH
Počet ks
Popis tovaru

Gbic gigabitový, multimode, optika SX, konektor LC, 850nm, dosah do 550m, v súlade s 1000BASE-SX štandardom, v súlade s SFP Multi-Source (MSA), štandardný LC Duplex konektor

Potrebujete poradiť s výberom kamery?

Ak si nie ste istí voľbou kamery Dahua pre Váš kamerový systém, neváhajte sa na nás obrátiť. Naši skúsení, pravidelne školení technici Vám radi zodpovedia všetky otázky. S dvadsaťročnými skúsenosťami poskytujeme komplexné služby v oblasti kamerových systémov, ako sú obhliadka, návrh, predaj, montáž, poradenstvo, záručný a pozáručný servis. Každý nami navrhnutý IP kamerový systém alebo HDCVI kamerový systém je individuálny a pri jeho realizácii plne zohľadňujeme požiadavky zákazníka. Montáž kamerových systémov Dahua zabezpečujeme v mestách Žilina, Martin, Prievidza, Trenčín, Bratislava, Košice, teda na celom Slovensku.

Tesa Žilina - zabezpečovacia a televízna technika / Eshop pohání Sun-shop